سفارش تبلیغ
صبا

ماه و مهر
 
قالب وبلاگ

به نام خدا

خلق حماسه بزرگ بر ملت ایران مبارک.

شکر خدا که این بار تقلب نبود.دعوت به اشوب خیابانی نبود.شکر خدا که با سطل اشغالها اتش بازی نشد.شکر خدا که رقبای انتخاباتی در نهایت ادب و احترام به رییس جمهور منتخب تبریک گفتند.شکر خدا که ابروی ایران پابرجا ماند.ادب و تواضع به رای مردم شیوه بزرگان است.

 


[ دوشنبه 92/3/27 ] [ 12:30 صبح ] [ فارا عطایی ] [ نظر ]
وضعیت دانشجویان در کشورهای مختلف
هند: او پس از چند سال درس خواندن عاشق دختر خوشگلی می شود و همزمان برادر دوقولویش که سالها گم شده بود را پیدا می کند. سپس ماجراهای عاشقانه و اکشنی(ACTION) پیش می آید و سرانجام آندو با هم عروسی می کنند و همه چیز به خوبی و خوشی تمام می شود!
.

.
عراق: مدام به تیر ها و خمپاره های تروریست ها جاخالی می دهد ودر صورت زنده ماندن درس می خواند!
.

.
چین: درس می خواند و در اوقات فراغت مشابه یک مارک معروف خارجی را می سازد و با یک دهم قیمت جنس اصلی می فروشد!

.
رژیم اشغالگر صهیونیستی: بیشتر واحدهایی که او پاس کرده، عملی است او دوره کامل آموزشهای رزمی و تروریستی و کماندویی را گذرانده! مادرزادی اقتصاد دان و نزول گیر و ربا خوار به دنیا می آید!
.

.
گینه : او منتظر است تا اولین دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبیله ای درس بخواند!
.

کوبا: او چه دلش بخواهد یا نخواهد یک کمونیست است و باید باسواد باشد و همینطور باید برای طول عمر فیدل کاسترو و جزجگر گرفتن جمیع روسای جمهوری امریکا دعا کند!
.

.پاکستان: او بشدت درس می خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در بیاید!نگلیس: نسل دانشجوی انگلیسی در حال انقراض است و احتمالا تا پایان دوره کواترناری!! منقرض می شود ولی آخرین بازماندگان این موجودات هم درس می خوانند!
.

آفریقا: فکر نکنم تو آفریقا هم با وجود فقر و گرسنگی که بیداد میکنه سلف دانشگاهاشون کنسرو لوبیا و جوجه ی نپخته بده .
.

ایران: ! سرکلاس عمومی چرت می زند و سر کلاس اختصاصی جزوه می نویسد! سیاسی نیست ولی سیاسی ها را دوست دارد. معمولا لیگ تمام کشورهای بالا را دنبال می کند! عاشق عبارت «خسته نباشید» است، البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس! هر روز دوپرس از غذای دانشگاه را می خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیراه می گوید! او سه سوته عاشق می شود! اگر با اولی ازدواج کرد که کرد، و الا سیکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار می شود! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می شود ولی هنوز دلیل این موضوع مشخص نشده که چرا صاحبخانه ها جان به عزرائیل می دهند ولی خانه به دانشجوی پسر نمی دهند! (فهمیدین به منم بگین) او چت می کند! خیابان متر می کند، ودر یک کلام عشق و حال می کند! همه کار می کند جز اینکه درس بخواند نسل دانشجوی ایرانی درسخوان در خطر انقراض است! از من می شنوین بی خیال دانشگاه بشین بهتره (تفریحات بهتر و کم دردسرتر هم هست)

منبع.مرجان

 


[ چهارشنبه 92/3/22 ] [ 10:57 عصر ] [ فارا عطایی ] [ نظر ]
عکس: همه دشمنان دکتر جلیلی

 

 پایگاه 598از ابتدای انقلاب تا کنون همیشه در برهه های مختلف شاهد ائتلاف گروه های مختلف ضد انقلاب با رسانه های غربی در حمله و تخریب چهره های انقلابی بوده ایم، تخریبی که با گذشت بیش از سی سال از انقلاب تبدیل به شاخصی برای مردم ایران در انتخاب اصلح گردیده است.

همزمان با ثبت نام سعید جلیلی موج عظیمی از تخریب این کاندیدای انقلابی در رسانه های بیگانه به راه افتاد، به طوری که روزنامه های صهیونیستی نیز از این غافله جا نمانده و همه روزه مطالبی را علیه این چهره انقلابی منتشر نمودند. حمله گروهک های سلطنت طلب، منافقین، جنبش سبزی و فرقه های مختلف معاند نظام از دیگر موارد آن می باشد که پایگاه 598 تنها نمونه هایی را از هزاران مطالب تخریبی منتشر شده در رسانه های معاند جمهوری اسلامی می باشد.

حال با نگاهی بر نوع حجم و نوع تخریب های صورت گرفته می توان منشاء خط تخریب علیه سعید جلیلی را بخوبی شناسایی نمود که نمونه های از این تخریب ها در ادامه می آید:

 

* ابراهیم نبوی(ضدانقلاب خارج نشین):  باید به هر قیمت شده مانع روی کار آمدن موجود خطرناکی مانند سعید جلیلی و یا نامزدهایی مشابه او شویم.

* مسعود بهنود(روزنامه نگار فراری و کارشناس BBC) : مصمم هستم مانع رییس جمهور شدن جلیلی شوم.

* علیرضا نوری‎زاده(ضد انقلاب و کارشناس شبکه VOA): ریاست جمهوری جلیلی برای ما فاجعه‌ است.

 * اکبر گنجی(ضد انقلاب فراری): با رئیس‌جمهور شدن جلیلی چه از ایران باقی می‌ماند؟ 

* سارا زرتشت(فعال رسانه ای ضد انقلاب) در سایت جرس: سعید جلیلی بسیار خطرناک است.

* حسن فرهنگی(فعال سیاسی ضد انقلاب): مقاومت یعنی به استقبال جنگ رفتن که سعید جلیلی قصد آن را دارد.

* یورونیوز: جلیلی در برابر غرب ایستادگی خواهد کرد.

* ان بی سی نیوز: سعید جلیلی، محافظه کار تندروی نزدیک به آیت الله خامنه ای، کسی است که با رویه ی خود تا کنون اجازه نداده است تا مذاکرات با نتیجه مطلوب دنبال شوند!"

* روزنامه صهیونیستی جروزالم پست: نفوذ جلیلی در مذاکرات هسته ای، وی را به عنوان گزینه ای معرفی می کند که احتمال ریاست جمهوری وی نیز برای غرب دلهره آور است.


[ سه شنبه 92/3/21 ] [ 11:17 عصر ] [ فارا عطایی ] [ نظر ]

ادم متاسف میشه وقتی بعضی بداخلاقی های سیاسی رو میبینه.توهین و افترا و شایعه.برای چی؟ اگه فلانی بیاد اینطور میشه!اونطور میشه!یعنی مردم خودشون درک ندارن و اونا همه چی دونن! بابا مردم دارن میبینن.خودشون هم بلدن انتخاب کنن.هرکی هم بیشترین رای رو اورد برای همه ما باید محترم باشه.میزان رای ملته.بداخلاقی رو بزاریم کنار .به خدا قسم ما تا وحدت داشته باشیم و گوش به فرمان رهبر باشیم هیچ کس هیچ کاری علیه منافع ملت نمیتونه انجام بده.اما اگه باهم تفرقه داشته باشیم.کینه توزی کنیم توی زمین دشمن راه رفتیم.خیلی بده که دشمنامون بیان و اینقدر توی رسانه هاشون مارو مسئولامونو مسخره کنن و عده ایی هم همراه دشمن ذوق کنن.بابا ما اگه گوشتمونو هم بخوریم لااقل استخونمونو نمیندازیم دور.باید مواظب باشیم. الان زمانی که دشمن ناجوانمرد داره به گرده ما فشار میاره، که به همین هدف برسه با کمک voaوmanotoوbbcو غیره. توی پازل دشمن حرکت نکنیم.همه این کاندیداها برای ما زحمت کشیدند.غیبتشون اون دنیا کار دستمون میده.


[ سه شنبه 92/3/21 ] [ 4:5 عصر ] [ فارا عطایی ] [ نظر ]

سلام

شرایط اکنون کشور یکی از پرشور ترین روزهای خود را میگذراند که باید متوجه خیلی از مسائلی باشیم که تجربه های ان را در دوره قبل ازمودیم.بر همه اقشار فرهنگی لازم است که این روزها را دوره تسویه حسابهای شخصی خود نکنند و با انصاف و ایمان و با ادله محکم و متقن به راهنمایی افراد بپردازند.همه ما باید بر حفظ ارمانها نظام بکوشیم و فدا کاری کنیم.هرکس رئیس جمهور شود باید در مسیری حرکت کند که مطابق قانون اساسی است وگرنه از دریای انقلاب بدور انداخته میشود.پس بدون حرص و جوش زدن هم و غم همه افراد نخبه و فرهیخته تشویق ملت به شرکت در پای صندوق های رای باشد.ان شا الله


[ شنبه 92/3/4 ] [ 10:31 صبح ] [ فارا عطایی ] [ نظر ]

امام خمینی (ره):

امریکا هرچه به حکومت ما فحش بدهد و به مجلس ما فحش بدهد یا به افراد فحش بدهد، پیش مردم، اینها معتبرتر می‎شوند. و از آن طرف دیگران، منحرفین هرچه شما را بدگویی کنند برایتان بهتر است. مصیبت آن وقت بود که از شما تعریف کنند. اگر چهار مرتبه امریکا، من آن اوایل می‎گفتم این را که اینها نمی‎فهمند چطور اشخاص را زمین بزنند، چهار دفعه تعریف کنند از یک کسی، تعریف کنند از یک چیزی، وقتی تعریف کردند، مردم می‎فهمند این عیبی دارد که اینها تعریف می‎کنند از او، لکن خدا خواسته است که اینها نفهمند.


[ جمعه 92/3/3 ] [ 12:20 صبح ] [ فارا عطایی ] [ نظر ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

با ماه و مهر همسفر جاده های اسمانی باشید.
لینک دوستان
امکانات وب
head> خرداد 92 - ماه و مهر